Eveline SOS Lash Booster Multi-Purpose Eyelash Serum 5in1 10ml

Eveline SOS Lash Booster Multi-Purpose Eyelash Serum 5in1 10ml
114 Kč94,2 Kč bez DPH
středa 3.6.Přepravní společností:

Sérum na řasy 5v1 Eveline SOS Lash Booster Multi-Purpose Eyelash Serum 5in1 je inovativní produkt, který v sobě spojuje vlastnosti aktivátoru růstu řas, vyživujícího séra a podkladové řasenky.

Inovativní receptura bohatá na pokročilé aktivní složky působící v součinnosti s arganovým olejem má silné regenerační a výživné vlastnosti. Dokonale zahušťuje řasy.

BioHYALURON COMPLEXTM bohatý na kyselinu hyaluronovou proniká do struktury řas, posiluje a stimuluje jejich růst. LUXURY OF YOUTH COMPLEXTM technologie dokonale hydratuje, obnovuje řasy a chrání vlasovou strukturu. Pravidelné používání séra zahustí řasy, prodlouží je a posílí, zajistí menší náchylnost k jejich vypadávání.

Profesionální, speciálně flexibilní kartáček a saténová konzistence séra dodá vašim očím 
hypnotický pohled.

Vybrané účinné látky:

- bioHYALURON COMPLEXTM - díky vysoké koncentraci kyseliny hyaluronové okamžitě proniká do struktury řas, intenzivně hydratuje, vyhlazuje a stimuluje jejich růst.

- LUXURY OF YOUTH COMPLEXTMbohatý na vzácnýarganový olej dokonale regeneruje, vyživuje a posilujeřasy. Účinně obnovuje a chrání vlasová vlákna před škodlivými vnějšími faktory.

- D-panthenol ( provitamin B5 ) okamžitě proniká do řas, hydratuje, vyhlazuje a zahušťuje vlasová vlákna, dodává lesk, chrání, regeneruje a posiluje řasy od kořínků ke konečkům.


Aplikace:

1. Použijte jako podkladovou řasenku na vyčištěné a suché řasy předtím, než začnete s make- upem .

2. Použijte jako regenerační sérum každý den před spaním na suché a vyčištěné řasy.


Výrobek není parfemovaný. Výrobek je vhodný také pro osoby s citlivýma očima a při používání kontaktních čoček.

ZnačkaEVELINE
UrčeníUnisex