MY.ORGANICS The Organic Sebum Control Shampoo Neem And Lavender

MY.ORGANICS The Organic Sebum Control Shampoo Neem And Lavender
597 Kč493 Kč bez DPH
pondělí 13.7.Přepravní společností:

Cílem produktové řady MY.ORGANICS My.Scalp je nabídnout zákazníkům sortiment produktů s mimořádné blahodárnými účinky na vlasovou pokožku a vlasy. My.Scalp je nová trichologická produktová řada, která vznikla na základě nesčetných testů a výběru těch nejlepších certifikovaných a účinných aktivních složek, které jsou na trhu k dispozici. Zavedení nového pracovního postupu založeného na peelingu pokožky a použití přírodních produktů v bio kvalitě, mezi něž patří soli, bylinky, esenciální a rostlinné oleje, umožňuje vytvořit specifická cílená ošetření .

 

Šampon MY.ORGANICS The Organic Sebum Control Shampoo Neem And Lavender vyvinutý speciálně za účelem snižování zvýšené produkce mazu, díky účinné kombinaci složek jako je nimbový olej, eseciální olej z levandule, účinná látka ALPAFLOR® a výtažek z EPILOBIUM FISCHERI, který zabraňuje šíření bakterií. Dodává vlasové pokožce hydrataci, celistvost a čistotu a odstraňuje nepříjemný mastný a matný vzhled. Nedráždí pokožku.

 

Použití: namočit vlasy, nanést šampon rovnoměrně na vlasovou pokožku a vlasy, promasírovat a nakonec spláchnout vydatným množstvím vody. V případě potřeby postup opakujte. Pro zvýšení odmašťovacího účinku naneste šampon přímo na vlasovou pokožku se suchými vlasy, promasírujte, nechte působit 2-3 minuty a spláchněte.

ZnačkaMY.ORGANICS
UrčeníUnisex